Montaż

Decydując się na okna aluminiowe należy również zwrócić uwagę na ich prawidłowy montaż i powierzyć go wykwalifikowanej grupie montażowej.

Wybierając nasze rozwiązania okien aluminiowych otrzymują Państwo nie tylko wysokiej jakości produkt, ale również wyspecjalizowany montaż każdej konstrukcji. Montujemy tylko prawidłowo i w opracowanym przez nas standardzie montażu. Dodatkowo w zależności od systemów, możliwości montażowych jak również oczekiwanego efektu wizualnego indywidualnie opracowujemy metodę montażu nietypowych i wielkogabarytowych konstrukcji aluminiowych.

Montaż okien aluminiowych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu

Montaż wielkogabarytowych konstrukcji wymaga użycia odpowiedniego sprzętu i narzędzi. Posiadamy flotę samochodów umożliwiających transport okien aluminiowych jak również miniżurawia wspomagającego szklenie ciężkich szyb.

Szczelny montaż okien aluminiowych w okolicy m.in. Kraków, Katowice, Rzeszów

Tylko szczelny montaż okien zapewnia prawidłowe ich funkcjonowanie. Wiedząc to możliwe najlepiej uszczelniamy połączenie okien z murem. Dodatkowo każda składana przez nas konstrukcja na budowie jest uszczelniania na łączeniach i miejscach narażonych na pojawianie się wody. W ten sposób zapewniamy szczelny montaż okien aluminiowych.

Zrealizuj z nami projekt

Wybierz prawidłowy montaż okien aluminiowych i sprawdzone rozwiąznia, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ciesz się wysoką estetyką wykonania i świetnym wyglądem pomieszczenia. Z naszej strony otrzymasz jeszcze dodatkowo fachową poradę, pomoc w wyborze produktów oraz opiekę na każdym etapie realizacji zamówienia.

@2023 Machno. Stworzone przez Sixbase