Poznaj nas

Kim jesteśmy
i co robimy?

Innowacyjne podejście do sprzedaży, nieszablonowe rozwiązania i spełnianie marzeń wymagających inwestorów to hasła, które towarzyszą nam od samego początku historii z stolarką okienną. Liczy się każdy etap, ale najwięcej satysfakcji daje nam podziwianie wraz z klientem efektu końcowego. Zapiski i plany, które były wcześniej na kartce i w głowie stają się rzeczywistością.

Cienkoramowe okna aluminiowe to nasz wiodący produkt w ofercie. Zaczynając od okien stałych poprzez rozwierne, najnowsze systemy przesuwne z progami szczelinowymi i kończąc na indywidualnych projektach okien. Doradzamy, projektujemy oraz montujemy czyli jesteśmy na każdym etapie przygody ze stolarką okienną. Dopełnieniem naszej oferty są wszystkie dodatki tj. m.in. drzwi, osłony zewnętrzne, bramy czy pergole. Zapewniamy kompleksową ofertę, która jest spójna, a każdy produkt odpowiednio dopasowany.

Historia powstania MACHNO
okna cienkoramowe

Będąc wśród liderów sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej i analizując kierunek rozwoju naszej branży powstała marka MACHNO dostarczająca rozwiązania dopasowane do wymogów nowoczesnej architektury.

Będąc wśród liderów sprzedaży oraz montażu stolarki otworowej i analizując kierunek rozwoju naszej branży powstała marka MACHNO dostarczająca rozwiązania dopasowane do wymogów nowoczesnej architektury.

Początek naszej przygody z oknami to 2000 rok. Wtedy to zaczęliśmy oferować pierwsze okna wraz z montażem. Były to czasy gdzie coraz większą popularnością cieszyły się okna PCV, a rozwiązania z aluminium nie były jeszcze tak rozpowszechnione. Stawialiśmy od początku na sprawdzonych i renomowanych producentów oraz na rozwiązania technologiczne wykraczające poza swoje czasy. Zdobywając doświadczenie i dobierając firmy podążające za trendami dotarliśmy do momentu gdzie systemy okien aluminiowych zaczęły odgrywać znaczącą rolę w naszej działalności. Tak właśnie z firmy Pol-Mach Sp. z o.o. powstała osobna marka MACHNO, która zajmuje się dostarczaniem nieszablonowych okien aluminiowych dla architektury rezydencjonalnej.

@2023 Machno. Stworzone przez Sixbase