Dom by Naumal

Prezentujemy przykładową realizację, gdzie zostały zamontowane systemy Moreview w klasie S producenta Naumal Sp. z o.o.

Parterowy dom zaprojektowany specjalne pod systemy przesuwne Yawal Moreview. Uwagę zwraca okno narożne w salonie, które jest połączeniem dwóch konstrukcji Moreview. Jedna z nich wyposażona jest w automat elektrycznie przesuwający szybę. Cienkie ramy ukryte w ścianie sprawią wrażenie lekkości i znacznie powiększają przestrzeń w pomieszczeniu.

Spośród pozostałych okien aluminiowych warto również wspomnieć o Moreview Galandage, które po otwarciu ukryte jest w ścianie. Taki efekt umożliwia odpowiednio przygotowana konstrukcja okna do dalszej zabudowy.

Okna aluminiowe
Yawal Moreview klasa S

Każdy szczegół składa się na efekt końcowy, dlatego wybór producenta stolarki ma tutaj kolosalne znaczenie. Oferując nieszablonowe rozwiązania, które w dużym stopniu są adaptowane do wymagań nowoczesnej architektury, wymagane jest indywidualne podejście do produktu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, jako jeden z nielicznych Naumal specjalizuje się jedynie w stolarce rezydencjonalnej, dlatego nie bez powodu uczestniczy w takich realizacjach. Dla ceniących nieszablonowe rozwiązania inwestorów „wysoka jakość” nie wystarcza i nie przekonuje. Naumal daje właśnie możliwość wyjścia poza schematyczne rozwiązania, dopasowania do potrzeb i wizji klienta, które tak jak w tym przypadku sprawiają, że stolarka okienna staje się sztuką, z pewnością docenianą przez kontrahentów.

Zrealizuj z nami projekt

Bez względu czy planujesz budowę, projektujesz dom czy poszukujesz okien aluminiowych zwiększających przestrzeń napisz do nas! Doradzimy i pomożemy Ci na każdym etapie!

@2023 Machno. Stworzone przez Sixbase